Close

Naše služby

Co vše po nás můžete požadovat a my to rádi splníme

BYTOVÝ DESIGN, PENZIONY a HOTELY

Pojďte si hrát. Návrh vašeho bydlení se s námi může stát hrou. Pomocí originálních stavebnicových prvků se staňte kreativním designérem ve svém vlastním bytě. Jednoduše vytvořené nábytkové stěny, skříně, stolky a police, ale třeba i vitríny, lavice, botníky, atd… Reagujte na své okamžité potřeby a změňte si váš interiér během pár minut…

VYBAVENÍ OBCHODU

Interiér obchodu a vybavení prodejny je to nejdůležitější pro úspěšný prodej vašich výrobků. Využijte našich mnohaletých zkušeností s návrhem, výrobou a realizací značkových obchodů, prodejen a samoobsluh. Naše dřevěné stavebnicové systémy stěn, regálů, polic, středových panelů, prodejních pultů, včetně nápaditých doplňků vám pomohou oslovit vaše zákazníky.

VINOTÉKY, KAVÁRNY, BARY a RESTAURACE

Retro design, použití dřevěných materiálů s nádechem patiny, kvalitní zpracování a letité zkušenosti, to vše je předpokladem vytvoření pohodového stylového prostředí pro odpočinek, schůzku, posezení s přáteli, popř. nákupu kvalitního vína, lihovin, či kávy, nebo čajů… Dokážeme vytvořit romantickou kavárnu třeba i z bývalé čerpací stanice.

FARMÁŘSKÝ PRODEJ, STÁNKY a EXPOZICE

Bio produkty, farmářské výrobky či exotické produkty a nejen ty, si zaslouží odpovídající stylové prostředí pro svůj prodej. Nabízíme vybavení, jak do kamenných obchodů, tak i designové stánky do obchodních center, popř. pro pouliční prodej. Navrhujeme, vyrábíme a instalujeme také celé expozice, výstavy i veletržní stánky nejen v ČR, ale i po celé Evropě…

REALIZACE, DEKORACE a ARANŽE

Nabízíme návrhy a realizace reklamních panelů pro různé akce, propagační předměty pro nabídkové kampaně, prezentace výrobků, zajímavé přepravky, přenosky a originální designové obaly ze dřeva pro vaše výrobky… Navrhujeme stylové dřevěné instalace, výkladní dekorace, popř. obaly pro aranžování dárků pro klienty či zaměstnance velkých firem.